II seminarium z cyklu LABORATORIUM SANDPLAY : Rozwój i jego Cień w Sandplay Therapy.

Rozwój w psychologii analitycznej jest procesem “stawania się całością”, który Carl Gustav Jung nazwał indywiduacją. Proces ten ma swoje etapy. Jest ścieżką wiodącą przez proste i jasne drogi. Może być także drogą w której łatwo pogubić się, utknąć  i doświadczyć braku. Brak jest w psychopatologii sygnalizowany przez objaw. Objawy hamują rozwój i nie pozwalają iść dalej. Rozwój ma zatem swój cień, który niekiedy uwiera jak cierń. W psychoterapii jednak Cień staje się dla rozwoju elementem kluczowym i drogocennym. W ramach kolejnego seminarium Laboratorium Sandplay będziemy zatem odkrywać Cień w piaskownicy oraz różne ścieżki indywiduacji oraz możliwości jakie otwierają się przed osobą, która doświadcza objawów i chciałaby – dzięki psychoterapii – je przezwyciężyć. Odbędzie się także prezentacja przypadku klinicznego. 

Termin:  17.09.2022

Opłaty: 650 zł/seminarium

Sobota 10.00-18.00 (1 h przerwa na obiad)

Czas trwania seminarium: 10h seminaryjnych

Prowadząca:  Agata Giza-Zwierzchowska (Szczecin) psycholożka, specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeutka, Router International Association for Analytical Psychology, certyfikowana psychoterapeutka Sandplay (Individual Member of International Society for Sandplay Therapy ), współautorka publikacji “Wprowadzenie do Terapii w Piaskownicy – Sandplay Therapy” 

Seminaria cyklu LABORATORIUM SANDPLAY odbywają się co 2- 3 miesiące, łącznie kilka razy w roku. Na każde z seminariów obowiązuje osobne zgłoszenie na maila gizazwierzchowska@gmail.com . Rezerwacja miejsca zostaje zrealizowana poprzez wniesienie opłaty na konto PRACOWNIA PSYCHOEDUKACJI – BNP Paribas – 75 1750 0012 0000 0000 2320 2123 . Ilość miejsc jest ograniczona. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 501 030 908

Please follow and like us:
Pin Share

1 thought on “II seminarium z cyklu LABORATORIUM SANDPLAY : Rozwój i jego Cień w Sandplay Therapy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

LinkedIn
Share
error: Content is protected !!