tel. +48 501 030 908
Agata Giza-Zwierzchowska – doktor nauk medycznych, psycholog kliniczny (nr specj. 008/ 2020.2/ 43), certyfikowana psychoterapeutka (certyfikat European Association for Psychotherapy) – posiada doświadczenie zarówno w pracy z dorosłymi, jak i dziećmi. Specjalizuje się w psychoterapii zaburzeń pourazowych, lękowych, depresyjnych i psychosomatycznych. Wspiera także w rozwoju kobiety oraz mężczyzn w procesie indywiduacji. Odbyła całościowe, 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii w nurcie psychodynamicznym w 2014 r. (Katedra Psychoterapii Zaburzeń Osobowości i Nerwic Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) , oraz całościowe szkolenie w podejściu analitycznym w ramach zaawansowanej ścieżki Routerskiej w International Association for Analytical Psychology – IAAP przy Polskim Towarzystwie Psychoanalizy Jungowskiej. Pracuje w modalności analitycznej korzystając z całości swojego dotychczasowego doświadczenia edukacji i pracy także w innych nurtach. Certyfikowana terapeutka Sandplay Therapy (Certyfikat International Society for Sandplay Therapy i Certyfikat Deutsche Gesellschaft fur Sandspiel Therapie).
strona www – www.agatagiza.pl
Elżbieta Wrębiak – psycholog, specjalista w dziedzinie psychologii klinicznej, neuropsychologii klinicznej oraz psychoterapeuta – absolwentką Kursu Psychoterapii Integracyjnej pod kierownictwem dr hab. Andrzeja Cechnickiego atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. W swojej pracy łączę różne podejścia psychoterapeutyczne co pomaga dostosować metody do indywidualnych potrzeb klienta. Pracuję jako psychoterapeuta i jako psycholog. Mam 15 lat praktyki między innymi w pracy z pacjentami neurologicznymi. Początkowo pracowałam w Ośrodku Terapii Zaburzeń Pamięci a później w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie, głównie na oddziałach neurologicznym, neurochirurgicznym i wczesnej rehabilitacji neurologicznej. Specjalizuję się w diagnostyce i różnicowaniu otępień oraz rehabilitacji neuropsychologicznej. Prowadziłam też warsztaty z zakresu komunikacji i asertywności, radzenia sobie ze stresem. W swojej pracy łączę różne podejścia psychoterapeutyczne co pomaga dostosować metody do indywidualnych potrzeb klienta.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Swoją pracę poddaję superwizji.
Monika Marcinkiewicz – psycholog, psychoterapeutka – absolwentka magisterskich studiów psychologicznych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, dwuletniego szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej, 3-letniej Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie oraz 4-letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zarówno w pracy terapeutycznej z dorosłymi, jak i młodzieżą oraz dziećmi. Przez wiele lat pracowała jako interwent w służbach ratowniczych oraz w Sekcji Interwencji Kryzysowej z osobami doświadczającymi przemocy i urazów psychicznych. Poszerzała swoją wiedzę w tym zakresie o dwustopniowe Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie organizowane przez Stowarzyszenie Niebieska Linia. W pracy z młodzieżą i dziećmi korzysta z wielu metod, włączając analityczną metodę pracy twórczej z figurami-symbolami – Sandplay Therapy (Certyfikat Deutsche Gesellschaft fur Sandspiel Therapie).