2019-02-22

ZESPÓŁ

tel. +48 501 030 908

Agata Giza-Zwierzchowska – doktor nauk medycznych, psychoanalityczka jungowska (IAAP / ISST) psycholog kliniczny (nr specj. 008/ 2020.2/ 43), certyfikowana psychoterapeutka (certyfikat European Association for Psychotherapy) – posiada doświadczenie zarówno w pracy z dorosłymi, jak i dziećmi. Specjalizuje się w psychoterapii zaburzeń pourazowych, lękowych, depresyjnych i psychosomatycznych. Wspiera także w rozwoju kobiety oraz mężczyzn w procesie indywiduacji. Odbyła całościowe, 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii w nurcie psychodynamicznym w 2014 r. (Katedra Psychoterapii Zaburzeń Osobowości i Nerwic Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) , oraz całościowe szkolenie w podejściu analitycznym w International Association for Analytical Psychology – IAAP przy Polskim Towarzystwie Psychoanalizy Jungowskiej. Pracuje w modalności analitycznej korzystając z całości swojego dotychczasowego doświadczenia edukacji i pracy także w innych nurtach. Certyfikowana terapeutka Sandplay Therapy (Certyfikat International Society for Sandplay Therapy i Certyfikat Deutsche Gesellschaft fur Sandspiel Therapie).

strona www – www.agatagiza.pl

Monika Marcinkiewicz – psycholog, psychoterapeutka – absolwentka magisterskich studiów psychologicznych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, dwuletniego szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej, 3-letniej Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie oraz 4-letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zarówno w pracy terapeutycznej z dorosłymi, jak i młodzieżą oraz dziećmi. Przez wiele lat pracowała jako interwent w służbach ratowniczych oraz w Sekcji Interwencji Kryzysowej z osobami doświadczającymi przemocy i urazów psychicznych. Poszerzała swoją wiedzę w tym zakresie o dwustopniowe Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie organizowane przez Stowarzyszenie Niebieska Linia. W pracy z młodzieżą i dziećmi korzysta z wielu metod, włączając analityczną metodę pracy twórczej z figurami-symbolami – Sandplay Therapy (Certyfikat Deutsche Gesellschaft fur Sandspiel Therapie).

Paulina Borzych – Ożga – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, specjalista psychotraumatologii – Ukończyła studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, Instytut Psychologii w Poznaniu – specjalność psychologia kliniczna człowieka dorosłego. Następnie Studia Podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Katowicach „Profesjonalizacja kompetencji nauczyciela”. W 2012 ukończyła całościowy kurs terapii Ericksonowskiej “Curriculum” w Polskim Instytucie Ericksonowskim. W 2013 otrzymała certyfikat Specjalisty Terapii Środowiskowej. W 2017 otrzymała certyfikat specjalisty ds psychotraumatologii, pedagogika traumy  (DGeTB), a w 2018 uzyskała Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (European Association for Psychotherapy). Terapeuta Sandplay Therapy w trakcie szkolenia.

Dotychczasowe doświadczenie: prowadzenie psychoterapii indywidualnej, małżeńskiej, rodzinnej w Poradniach Zdrowia Psychicznego, a także w ramach praktyki prywatnej; praca w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu – konsultant, psycholog, szkoleniowiec; praca na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości w Lesznie; praca w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia; prowadzenie wykładów, warsztatów i szkoleń dla młodzieży oraz dorosłych;

LinkedIn
Share
error: Content is protected !!